Cumhuriyet Mah. Halaskargazi Cad. 131/5

MÜKEMMEL YOLCULUKLAR START HERE mouse
ARIG NEDİR?
Büyük amaçları olan tutkulu ve deneyimli bir ekibiz.

Müşteri deneyimleri ve marka geliştirme konusunda uzmanlaşmış, dünya çapındaki pazarlama çözümleri sunmayı yenilikçi düşünce ile birleştiriyoruz.  Gerek sosyal Medya gerekse Körfez ülkelerinde canla başla çalışan ekibimizle ürünlerinizi istediğiniz pazarda öne çıkarıyor,pazarlama çalışmalarını yürütüyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?
düşün. yap. teslim et.

ARIG grubu olarak amacımız lojistik hizmetlerimizde pazarlama,yönetim alanında 30 yıllık tecrübemize ve kaynaklarımıza dayanarak Türkiye’de tedarikçilerin ve müşterilerin işleri ne kadar farklı olursa olsun aralarında sağlam ve güvenli bir köprü kurmaya çalışmakt 

tecrübe güven demektir!
Gerçeklerin
PEŞİNDEN KOŞARIZ
Yaptığımız işi severek
yaparız
Daima zamanında
 TESLİM EDERİZ
bildiğimiz bir sır
var

NAKLİYE HİZMETİNE İHTİYACINIZ MI VAR ?

ARTALI KEŞFET

PAKETLEME & DAĞITIM

Ürünlerinizi ilk andan son ana kadar paketleme ve dağıtım sürecini yönetiriz.

DEPOLAMA

Bir depoya ihtiyacınız mı var ? ARTAL bu konuda mükemmel çözüm olanakları sunar. Körfez ülkelerinde güçlü ağımızla elde edemeyeceğimiz bir şey yok !

artal express

Artal Ekspres’te hem büyük hem de küçük müşterilerimiz mevcuttur. Bizim hedefimiz faaliyetlerimizin önem ve güçten daha fazlasını her ne kadar ihtiyaçları ve işleri farklı olsa da  ürünleri için en iyi tedarikçileri  devasa ve güvenilir veri tabanımız aracılığıyla bulmaktan başlayarak malların alınması ve incelenmesi, dahili transfer yönetimi,  toplama ve depolama, ambalajlama, her türlü kara, deniz ve hava taşımacılığı, gümrükten geçirme, depolarına veya direkt raflarına dağıtım ve ulaştırma gibi hizmetleri tüm müşterilerimize sunmaktır.

Artal Ekspress’te tarifeleri daha net hazırlamak, müşterilerimizin işlerini kolayca yerine getirmesi ve  ürünlerinden faydalanmaları için kara, deniz ve hava taşımacılığında en iyi ve en hızlı kargo şirketlerini seçmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, planlarına ve bütçelerine uygun, işlerinde başarılı olmaları için başka bir rekabet avantajı sağlayan ve  teslimat hızları farklı paketler seçmelerine izin veren bir dizi esnek ürün sunmayı göz önünde bulunduruyoruz.

 

LOJİSTİK HİZMETİMİZ

Elbette ARTALın en güçlü yönünden bahsetmek olamazdı. Artal lojistik alanında ; konteyner çözümleri,operasyon,planlama tüm sürecini yönetir. Geriye yaslanın ve ürünlerinizin lojistik hizmetini bize bırakın!

0
Teslim Edilen Paket Sayısı
0
Sadık Müşterilerimiz
0
Porftföyümüz
0
Ürünler
SON
TEKNOLOJİ

Gücümüzü son teknolojiden alırız.

 

DAİMA
GÜVENLİ

Talebinize göre sigortalama yaparız.

 

ZAMANINDA
TESLİMAT

Ürünleriniz ilk tazeliğinde gider.

Çevrimiçi & çevrimdışı

gönderini takip et

ARTAL’de müşterilerimiz arasında ayrım yapmıyoruz, amacımız tüm müşterilerimize eşit önem ve çaba ile değer yaratmak, amacımız tüm müşterilerimize eşit endişe ve güçle hizmetlerimizi sunmak, büyümelerini sürdürme yeteneği ile sağlamaktır. her türlü lojistik gereksinimi, en iyi tedarikçiyi bulmak, iç nakliye operasyonlarını yönetmek, depo, malların alınması ve muayenesi, ambalaj ve ambalaj (menşe ülkesinde), her türlü karayolu taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı, gümrük gümrükleme, depolama, sergi veya müşterinin kapısına doğrudan dağıtım sağlarız.

SHAHBANDAR HAKKINDA

Shahbandar,etkin iş aracınız, tercih ettiğiniz güvenilir iletişim kanalınız olmak, en iyi fırsatları ve en iyi üreticileri bulmak, belirli şartlarda ve bütçede en iyi ürünleri elde etmek için çeşitli sektörlere hizmet etmek üzere tasarlanmıştır.Shahbandar olarak, anlaşma başarılı bir şekilde işlenip, siparişleriniz gerçekleşen sürecin ilk anından itibaren ; üretim sürecini takip edip, ürünleri alıp karşılaştırarak, kara taşımacılığını organize ederek, toplayarak,depolayarak ve taşıyarak depolarınıza veya müşterilerinizin raflarına teslim edene dek daima yanınızdayız.

Hemen Katıl,Shahbandar dünyasına katıl.

SHAHBANDAR B2B alanında fark açaçak bir oluşum. Bizi hemen takip edin!

ABRAJ YATIRIM ARACINIZ

Muhteşem iş çözümleri sizi bekliyor
muhteşem bir abraj deneyinimne hazır mısın ?
Hedeflerinize ve bütçenize uygun olan tüm isteklerinize karşılayabilen güvenli yatırım,en iyi gayrimenkul ürünleri ve çözümleri sunmaya hedeflemekteyiz.
  • 7/24 Destek
  • Muhteşem çözüm olanakları
  • En iyi fiyat garantisi
DAHA FAZLA PROJEMİZ İÇİN BİZE ULAŞIN
ABRAJDA SİZİN İÇİN YATIRIM YAPIYORUZ!
Bizim için müşterilerimiz ve ortaklarımız en büyük ve en değerli yatırımlarımızdır. Kişilerde yatırmak daha değerli ve kazançlı olduğunu ancak daha zor ve uzun zaman gerektiğini, Müşterinin güveni kazanabilmek için tecrübe, güven,uzun zaman ve büyük çabalar gerektiğini farkındayız.

Bizim için müşterilerimiz ve ortaklarımız en büyük ve en değerli yatırımlarımızdır.

EKİBİMİZ

Ekibimiz yüksek kalitesi ile kendisini sunuyor.

Screenshot_7
Yusuf Cuneydioğlu
Human Resources
123
Yasser Al Rasheed
Chief Executive Officer
Screenshot_8
Mehmet Cunedioğlu
Sales Represent